Jihlava 6.12.2009

06.12.2009 21:29

JUDISTÉ LITOKANU ZA VÍKEND VYBOJOVALI CELKEM 16 MEDAILÍ  A JEDEN POHÁR

 

Judisté JC Litokan Litoměřice a DDM Rozmarýn se o víkend nelenili a zúčastnili dvou turnajů.

V sobotu 5.12.2009 čtyři judisté vyrazili do Děčína na vánoční turnaj, který pořádal SK judo Děčín. Na turnaji bylo celkem 81 závodníků.              

Naše barvy hájili Michael Beran, který po těžkých bojích vybojoval pěkné 4 místo. Denisa Beranová si vedla skvěle a na konec obsadila druhé místo. Všechny své protivníky porazili Daniel Pařízek a Marek Kracík a z turnaje si na krku odvezli zlaté medaile.

 

V neděli 10 judistů vyjelo do Jihlavy na Vánoční turnaj mládeže, který pořádal TJ  Sokol Jihlava. Na turnaji bylo celkem 196 závodníků ze 17-ti klubů.

Zde si naše tři mláďata ( Denisa Beranová, Marek Kracík a Vojtěch Gruntorád ) vyzkoušeli bojovat v mláďatech a v mladších žácích. Šlo jim to skvěle a porazili všechny své soupeře. Z turnaje si každý odvezl dvě zlaté medaile.

Další zlaté medaile si odvezli Judith Kovářová ( mladší žákyně ) , Daniel Pařízek,  Michael Beran a Štěpán Klein ( všichni tři mláďata ).

Stříbro si odvezli Jiří Učík a Denisa Moravcová ( oba mláďata ). Na třetím místě skončil Adam Lutišan ( mládě ).

 

Naši judisté si vybojovali celkem 10x zlato, 2x stříbro a 1x bronz a byli celkem na druhém místě v počtu získaných medailí a z turnaji si přivezli krásný pohár.

 

 

 

Za JC Litokan Litoměřice a DDM Rozmarýn  

Stanislav Pařízek

Fotogalerie: Jihlava 6.12.2009