Kralupy Cup + VC Teplic 21.2.2009

22.02.2009 10:48

Dne 21.2.2009 Judoklub Litokan a DDM Rozmarýn Litoměřice i přes velkou marodku se zúčastnil dvou turnajů.

Šest našich závodníků odjelo do Kralup nad Vltavou, kteří soutěžili v kategorii mláďata (ročníky 1999 a mladší) pod vedením trenérky Květy Veselé.

V této kategorii bylo celkem 90 závodníků ze 14-ti družstev. V každé váze naši bojovníci měli celkem osm závodníků. Nebojovali každý s každým, ale bylo to rozlosováno do "pavouka".
Zlaté medaile si odvezli Denisa Beranová ve váze do 30,1 kg, Michael Beran ve váze do 21 kg a Vojtěch Gruntorád ve váze do 31,4 kg.
Stříbrnou medaili získal Jakub Štěch, který bojoval ve váze do 23,9 kg. Pěknou bronzovou medaili získal Daniel Pařízek, který ve váhové kategorii do 28,9 kg byl nejmladší a nejlehčí.
Smůlu měl Lukáš Foltýn ve váze do 25,7 kg, protože dostal hned na začátku velmi zkušené závodníky, kterými byl bohužel vyřazen.

Další tři naši závodníci jeli do Teplic s hlavním trenérem Ing. J. Slabým. Zdejší VELKÉ CENY se zúčastnilo celkem 120 závodníků ze 16-ti družstev
Dva bojovali v kaegorii starší žáci. Judith Kovářová vybojovala zlatou medaili ve váze do 48 kg a Jakub Pisklák ve váze do 57 kg získal krásnou bronzovou medaili.
Třetí z nich Marek Kracík ( váha do 45 kg ), který bojoval v kategorii mláďata, získal pěknou bronzovou medaili.

Judoklub děkuje všem rodičům a hlavnímu sponzorovi HKZ-CZ s.r.o., kteří podporují naše judisty.

Za  JC Litokan a DDM Rozmarýn Litoměřice  Stanislav Pařízek.

Fotogalerie: Kralupy Cup + VC Teplic 21.2.2009