Rumburk + MČR družstev žen, dorostu a žáků

05.11.2013 15:33

Judisté Litokanu na třech frontách

Víkend 26. – 27. října byl náročný pro judisty litoměřického Litokanu. Ti nejmenší  bojovali v Teplicích, kde posbírali 6 zlatých, 1 stříbrnou a dvě bronzové medaile. Ale již v sobotu se představili na poháru Severu v Rumburku, kde se konal už šestý ročník. Sjelo se tam 220 judistů z 22 oddílů. Po dobrém výkonu všech našich bojovníků jsme obsadili konečné třetí místo ( 1. Rumburk, 2.Chomutov ) a odvezli si domů krásný pohár. Téhož dne probíhalo v Litoměřicích mistrovství republiky družstev, které bylo prvním vrcholem sezony pro naše starší závodníky. Denisa Moravcová a Denisa Beranová získali bronzové medaile ve starších žákyních s družstvem Sport Juda Litoměřice, kdy si o stupínek pohoršily oproti minulému roku. Denisa Beranová se ještě představila také s družstvem SJ Litoměřice v kategorii dorostenek. Ty si naopak oproti roku 2012 o příčku polepšily a na krk si pověsily stříbrné medaile. Další naše judistka Ilona Bílková hostovala v družstvu Hradce Králové a v kategorii ženy a také ona vybojovala stříbrnou medaili. Další medaili, bronzovou, získala poslední naše závodnice Margita Kadeřábková. Těm se povedl husarský kousek, když sestavily družstvo veteránek Czech Masters Judo Club ( průměr věkový 41 let ) a ty předvedly svým daleko mladším soupeřkám, že se s nimi musí i nadále počítat.

Fotogalerie: Rumburk + MČR družstev žen, dorostu a žáků