Teplice 19.12.2009

19.12.2009 20:04

JUDISTÉ LITOKANU SI ODVEZLI Z TEPLIC POHÁR a DESET ZLATÝCH MEDAILÍ

Judisté z JC Litokan Litoměřice a DDM Rozmarýn byli 19.12.2009 na posledním turnaji v tomto roce, který pořádal Sportovní Klub Judo Junior Teplice. Na turnaji bylo cca 170 závodníků.

V kategorii mladší žáci jsme měli celkem 7 zástupců.

Zlato vybojovali Vojtěch Gruntorád a Aleš Diviš. Na druhém místě byla Denisa Beranová. Bronzovou medaili si odvezl Marek Kracík. Na pěkných pátých místech skončili Matěj Krejčí, Vobořil Radek a Daniel Heřmánek.

Jako pokaždé jsme měli nejvíce bojovníků v kategorii mláďata. Bylo jich celkem čtrnáct.

Ze zlatou medailí z turnaje odjeli Daniel Pařízek, Jiří Učík, Jakub Bělohlávek, Denisa Beranová, Štěpánka Krejčová, Vojtěch Gruntorád, Marek Kracík a Štěpán Klein. O stupínek níž skončil Lukáš Foltýn. Třetí na turnaji byl Erik Klein, Adam Lutišan a Natálka Moravcová. Po pěkných bojích Michael Beran a Matyáš Hemer byli na čtvrtém místě.

Se součtem 10 zlatých, 2 stříbrný a 4 bronzové medaile byli naši judisté na druhém místě v počtu získaných medailí hned za domácím týmem.

Štěpánka Krejčová a Vojtěch Gruntorád byli vyhlášeni jako nejtechničtější závodníci turnaje a odvezli si plaketu.