Velikonoční turnaj Jihlava29.3.,VC Litoměřice 28.3.-29.3.

30.03.2009 11:20

V Jihlavě se dne 29.3.2009 konal Velikonoční  turnaj mládeže v judu.

Turnaje se zúčastnilo celkem 124 bojovníků ze dvanácti družstev.

Za náš klub Judoklubu Litokan a DDM Rozmarýn Litoměřice bojovalo celkem 6 svěřenců pod vedením Květy Veselé v kategorii mláďata a vedli si výborně.

Nikomu na krku nechyběla medaile.

Ze zlatých medailí se radovalo pět našich judistů: Michael Beran ve váze do 20-ti kg, Denisa Beranová ve váze do 28 kg, Daniel Pařízek do 29 kg, Adam Lutišan do 30 kg a Vojtěch Gruntorád do 32 kg.

Jenom o chlup zlato uteklo Marku Kracíkovi váha do 50 kg, který na konec získal stříbro.

I když jsme měli pouze šest zápasníků, tak v soutěži družstev ( počet získaných medailí ) jsme skončili na krásném třetím místě  a odvezli jsme si pěkný pohár.

VELKOU CENU LITOMĚŘIC - kvalifikační turnaj o postup na M-ČR jednotlivců, který se konal 28.3.-29.3.2009 v Sportovní hale U stadionu nás zastupovala Judith Kovářová ve váze do 48 kg pod vedením Ing. Slabého.

Naše svěřenkyně zde nastoupila ve dvou věkových  kategorií.

V sobotu si vyzkoušela kategorii dorostenky a umístila se na pěkném sedmém místě.

V neděli, která byla silně obsazena ( 400 závodníků ), nastoupila ve své věkové kategorii starší žákyně. Zde bezkonkurenčně vyhrála a získala zlatou medaili.

Judoklub děkuje všem rodičům a hlavnímu sponzorovi HKZ-CZ s.r.o., kteří podporují naše judisty.