Získané poháry

01.11.2009 20:28

Naši judisté jsou úspěšní i jako "tým" v hodnocení družstev, které se turnajů účastní .

Pořadí družtev určují celkové počty získaných medailí jednotlivých klubů , které se turnaje zůčastňují . Vzhledem k tomu, že jsme malý klub tak každé výborné umístění v družstvech je pro nás velmi cenné .

Získali jsme  pohár  družstev v Jihlavě 29.3.2009 , kde se ve velké konkurenci dokázali umístit na krásném třetím místě.

Další pohár přivezli z turnaje v Teplicích 11.4. 2009, kde náš judoclub skončil  těsně na čtvrtém místě a pohár je cenná trofej při počtu závodníků  , kteří se turnaje zůčastnili .

Obrovský úspěv měli naši závodníci na turnaji v Brně 29.9.2009 na turnaji s mezinárodní účastí .Zůčastnili se ho čtyři naši judisté a  dokázali se svými výkony v pořadí družstev umístit na skvělém čtvrtém místě .

 

Pohár přivezli také z turnaje v Rumburku 31.11.2009, kde ve velké konkurenci dokázali svoje úspěchy dostat na třetí místo a  to bylo velké překvapení turnaje .

 

Další pohár družstev jsme přivezli z turnaje v Jihlavě,který se konal 6.12. a naši judisté se umístily na krásném druhém místě .

Stejný úspěch měli v Teplicích 19.12., kde na Vánočním turnaji získali pohár za druhé místo ve velké konkurenci ostaních klubů.